Kategorie

Zastupované firmy

Prohlédnuté produkty

Mega Speed HHC-X7 PRO

Výrobce: Mega Speed

Vysokorychlostní kamera Mega Speed X7 je vysoce výkonný typ vysokorychlostní kamery z řady HHC. Kamera využívá nejvýkonnějších vysokorychlostních senzorů s rozlišením 1920 x 1080 pixelů při 580 snímcích za sekundu. Díky 7 mikronové technologii a 10-ti bitovém HD převodu má mimořádně křišťálově čistý obraz. Zákazník si může vybrat z černobílé či barevné varianty. Kamera umožňuje zvýšit přenosovou rychlost až na neuvěřitelných 42 000 snímků za sekundu při redukovaném rozlišení.

Konstrukce kamery byla navrhována především tak, aby byla minimální váha zařízení při minimální ohřevu celého pouzdra. To je dosahováno především pomocí interního chladícího aktivního systému, který minimalizuje teplotní ztráty uvnitř vysokorychlostní kamery. Díky rychlému a efektivnímu odvodu ztrátového tepla z vnitřní elektroniky je možné kameru používat v širokém rozsahu operačních teplot. Skladovací podmínky jsou pak od -40 do 50 stupňů celsia.

Kamera má na zadní straně integrován velký dotykový displej pro rychlé a přehledné nastavení všech parametrů jako je čas záznamu, rozlišení, přenosová rychlost, doba závěrky, synchronizaci a spouštění z externích zařízení. Zákazník si může vybrat z nepřeberného množství paměťových uložišť, od standardního USB flash disku přes SDHC paměťový slot až velkokapacitní vysokorychlostní SSD disk. Model X7 PRO obsahuje speciální FPGA technologii pro kontinuální vysokorychlostní záznampřímo na SSD disk, díky tomu může uživatel nahrávat relativně dlouhé vysokorychlostní sekvence bez výrazného časového omezení.

Základní konfigurace modelu X7 Pro obsahuje full HD obrazový senzor 1920 x 1080 pixelů při 580 snímcích za sekundu s možností redukce rozlišení a navýšení přenosové rychlosti až na 42 000 snímku za sekundu. Uvnitř kamery je integrovaná vysokorychlostní 8GB SDRAM paměť, 115 GB SSDdisk pro kontinuální záznam, digitální komunikační rozhraní s Gigabitovým Ethernetem pro snadné připojení a vyčítání snímků z kamery do obslužného PC. Kompletní balík záznamového, analyzačního a vyhodnocovacího softwaru, ochranný kufr, kompletní kabeláž, 4GB FLASH SDHC karta, USB FLASH disk, napájecí adaptér a uživatelský manuál. Příplatkově si může zákazník dokoupit vysokorychlostní 16 GB SDRAM paměť a doplňkové SSD disky pro kontinuální vysokorychlostní záznam. Výměna SSD disků je možná udělat přímo v místě měření bez jakéhokoliv speciálního nástroje (zásuvný slot pro rychlou výměnu SSD disků).

Možnost rozšíření:

  • Rozšíření paměti na 16 GB RAM
  • F-mount závit objektivu
  • Titanovo-hliníkový obal (340g)

Ostatní výrobky ve stejné kategorii: